Незвичайний танець, сценічний артистизму, і запальний музичний ритм – це ансамбль “Кавказ”

Шоу-група “Кавказ” – це професійний танцювальний колектив, в якому зібралися представники різних національностей.

Ансамбль регулярно бере участь в концертах, фестивалях, презентаціях та інших святкових заходах.

Танцюристи ансамблю “Кавказ” мають професійну хореографічну підготовку та багаторічний досвід роботи, як на академічній сцені, так і на приватних заходах. Репертуар колективу складається з старовинних кавказьких танців, а також народних танців в сучасній інтерпретації.

Участь ансамблю кавказького танцю на святі, будь то весілля, ювілей, або корпоративна вечірка, подарує можливість організувати святковий вечір так, щоб він запам’ятався вашим гостям на довгі роки!

Танцюристи ансамблю “Кавказ” не тільки зачарують глядачів граціозністю і здивують трюками, але і подарують незабутні емоції, наповнюючи серця глядачів іскрометним вогнем кавказького темпераменту.

Кожен танцювальний номер ансамблю “Кавказ” – це опрацьована годинами постановка, в якій досягнуто ідеального балансу між традицією і сучасністю.

Ваші гості гарантовано будуть в захваті від запальних ритмів, щирого сценічного артистизму і технічної складності кавказького танцю.

Колектив постійно розвивається, оновлює репертуар і досліджує нові напрямки в народній хореографії.

Успіх ансамблю “Кавказ” досягнуто його багаторічною працею, численними виступами, а також організацією роботи єдиної школи в Києві – Школи кавказький народних танців №1.

Склад ансамблю від 2 до 15 чоловік.

Тривалість програми: від 00:30 до 05:00

Вартість виступу: Ціна залежить від кількості танців, кількості осіб, виду заходу і розташування.

Трансфер: Проживання оплачується додатково (регіони, інші країни).