Ресторан Рів’єра ‘- місце, де можна відпочити після трудового дня, провести зустріч з друзями і діловими партнерами, відзначити самі знаменні події у вашому житті:  день народження вашого малюка, бенкет, ювілей і весілля.

Будь-який захід за Вашим бажанням може бути оформлений кращими флористами, а прикраса залу задовільнить найвишуканіші запити, проведення та оформлення виїзної церемонії одруження здивує навіть найдосвідченіших поціновувачів прекрасного, супровід професійних музикантів забезпечать веселу або ненав’язливо-романтичну атмосферу, кондитер ресторану ‘Рів’єра’ зможе догодити як чудовим смаком, так і неповторним у своєму роді прикрасою будь-якого кондитерського виробу, а також все, що зможе принести Вам радість і задоволення надасть ресторан ‘Рів’єра’.

Відвідування ресторану ‘Рів’єра’ стане справжнім святом для Вас і Ваших друзів, залишить незабутні враження, як від чудової кухні, так і від вишуканого, стильного інтер’єру.

На літній терасі кожен відвідувач зможе відчути себе туристом на Лазурному Березі і перенестися в атмосферу краси й релаксу французько-італійського узбережжя.

Ресторан Рів’єра ‘- Ваш Лазурний Берег в центрі мегаполісу.