Сім’я ресторанів ALTBIER гордо представляє своє дітище – розкішну VINOTEKA ALTBIER! Вина з усього світу, вишукані страви від іменитого шеф-кухаря, жива музика та багато іншого чекає на гостей найзатишнішого винного ресторану Харкова.

VINOTEKA ALTBIER розмістилася в красивій ротонді в самому центрі міста. Висока стеля і переважно білий колір в інтер’єрі наповнюють простір світлом, а вкраплення зеленого відтінку додають свіжості. Масивна люстра, вишукана сервіровка столу, стелажі для зберігання вина та інші декоративні елементи роблять VINOTEKA ALTBIER раєм для естетів.

За гастрономічну складову VINOTEKA ALTBIER відповідає бронзовий призер Міжнародного гастрономічного фестивалю ‘Culinary Art Food Expo – 2015’ Олександр Убірайлов. Майстерність кухаря високо оцінили імениті судді з Люксембургу, Італії, Франції, Німеччини, ОАЕ та інших країн. Спеціально для VINOTEKA ALTBIER Олександр розробив особливе меню, де кожна страва гармонійно поєднується з різними видами вина. Також до нього увійшли топові страви з усіх етапів проекту ‘Битва шефів’, які найбільше сподобалися гостям шоу-ресторану ALTBIER.

Гордість закладу – винна карта, що вміщає близько 1500 вин. Досвідчений сомельє обов’язково проінформує кожного гостя щодо особливо ‘напою богів “і порекомендує найкращі поєднання вина зі стравами з основного меню. У VINOTEKA ALTBIER ви зможете продегустувати не тільки найпопулярніші вина з різних куточків Землі, але і ексклюзивні сорти, які представлені тільки в даному ресторані. Дегустуйте улюблені напої під звуки струнного квартету або саксофона, насолоджуючись домашньою атмосферою VINOTEKA ALTBIER.


VINOTEKA ALTBIER – ваш острівець гармонії і вишуканих смаків в центрі великого міста!

VINOTEKA ALTBIER – дозвольте собі неможливе.

Банкетна пропозиція