Carpaccio Cio Food на Дніпровській Набережній (Карпаччо кафе) – це симбіоз традиційної європейської кухні та привітності в українській столиці.

Carpaccio Cio Food на Дніпровській Набережній (Карпаччо кафе) з першого дня своєї появи завоювало любов і визнання гостей, багато з яких відразу стали постійними. Секрет успіху в любові до своєї справи, згуртованому колективі і повазі до гостей. Ми готуємо якісну європейську кухню без зайвого пафосу з уважними деталями.

Наш інтер”єр виглядає стильно і лаконічно, але є в ньому якесь тепло домашнього вогнища. Тут є посадочні місця для будь-якого випадку – великі столи для багатолюдних компанії, затишні куточки для усамітнення, гостинна барна стійка і столи вздовж вікна, перед якими не встоять любителі світла і споглядання.

Ми завжди дбаємо про всіх наших гостей, тому запрошуємо досвідчену няню, якщо у вас виникне бажання відвідати наш ресторан з дітьми.

Carpaccio Cio Food на Дніпровській Набережній (Карпаччо кафе) для тих, хто нікуди не поспішає, і любить розпоряджатися своїм часом зі смаком і задоволенням.

Зручне і приємне місце в самому центрі Києва, в якому вже багато років однаково комфортно проводять час як кияни, так і гості столиці.

Наша гордість – бездоганне меню зі справжнім смаком Італії по максимально доступній ціні.