Готель “Київ” розташований у історичному центрі столиці України на мальовничих печерських пагорбах. Поруч розташовані Маріїнський палац та парк, оглядовий майданчик, “Міст закоханих”, Києво-Печерська лавра, Майдан Незалежності, Михайлівський золотоверхий монастир та Софіївський собор.

За привабливими цінами гостям готелю може бути запропоновано комфортні номери з якісним цілодобовим обслуговування та найкращим у місті панорамним виглядом на мальовничий Дніпро.

Ресторан готелю – ідеальний вибір для святкування Вашого весілля!

Ми маємо довгу історію проведення урочистостей найвищого рівня, а тому наша команда професійно забезпечить організацію та обслуговування свята з урахуванням Ваших побажань.

Наші зали:

  • Тріумфальна зала (площа 499 м2, висота 3,7 м,): має респектабельний та розкішний інтер”єр, панорамні вікна з виглядом на Маріїнський палац та парк. Родзинкою зали є гвинтові мармурові сходи з кришталевою люстрою висотою понад сім метрів. Площа зали дозволяє ефективно здійснювати зонування простору для проведення весільної церемонії, організації фотосесії та розважальної програми.

Кількість місць “банкет” – 200 осіб / “фуршет” – 300 осіб;

  • Панорамна зала (площа 120 м2, висота 3,7 м,): сучасна розкішна зала в платиново-блакитних відтінках із кришталевими люстрами, білою мармуровою підлогою та ексклюзивним золотим годинником створять атмосферу особливого святкового настрою Вашої урочистої події.

Кількість місць “банкет” – 50 осіб / “фуршет” – 100 осіб;

  • Кришталева зала (площа 144 м2, висота 3,7 м,): урочиста зала в пастельних відтінках – чудовий вибір для проведення банкетів та фуршетів. Поруч знаходиться зал ресторану, який може бути використаний для оформлення аперитиву та фотосесії гостей.

Кількість місць “банкет” – 60 осіб / “фуршет” – 100 осіб;

  • Зала Ренесанс (площа 200 м2, висота 3,7 м,): виконана у насичено-синіх кольорах із класичними білими люстрами та вишуканими колонами – ідеальна для проведення закритих світських заходів, весіль та вечірок. Має два входи, власний бар та кухонне приміщення.

Кількість місць “банкет” – 60 осіб / “фуршет” – 100 осіб.

“Київ” у Києві.

Місце у місті, ідеальне для вашого весілля!