Заміський комплекс KNZS – популярне місце для весіль

У мальовничому центральному парку Кончі-Заспи розташувався затишний заміський комплекс із загадковою назвою KNZS. Тінисті альтанки, гамаки, басейн з чистою водою – все, що потрібно для безтурботного відпочинку. На території площею півтора гектара є чим зайнятися: тут десятки видів розваг.

У барі, що знаходиться біля великого басейну, широкий асортимент напоїв. Одночасно тут можуть відпочивати до 300 гостей. У ресторані готують досвідчені кухарі. Швидко, смачно й різноманітно – кредо шеф-кухаря, який славиться шедеврами європейської кухні. Комплекс такий великий, що може прийняти до 1000 персон, чого не може собі дозволити жоден ресторан Києва.

Саме тому тут так люблять святкувати весілля, ювілеї та різного роду корпоративні заходи. Красива природа, ввічливий сервіс і прекрасний інтер’єр. Затишний зал ‘Гарібальді’ розрахований на 30 осіб, а банкетний зал – на 100. Є шикарний зал на річці ‘Понтон’ місткістю 120 персон і Малий Понтон, який з комфортом прийме 40 персон.

Хочете романтики? Можна усамітнитися дружною компанією на 30 чоловік в Альтанці на воді. Перголи з плетеними гамаками приймуть 20 відпочиваючих. А в басейні з комфортом розмістяться 250 гостей. Для молодят тут рай: їх чекає номер люкс у подарунок. Номерний фонд готелю – 18 просторих і зі смаком оздоблених номерів. Розваг маса: перша в Україні Пивна Баня, масажний кабінет, турецький хамам і російська лазня – обирайте на будь-який смак.

Є можливість порадувати себе смачним меню та розважитися – справжнє міні-містечко, з якого не хочеться виходити