БАНКЕТНИЙ хол Regent Hill, розташований в одному з найкрасивіших районів столиці – Печерську, є ідеальним місцем для ваших урочистостей.

Regent Hill пропонує два суміжних зали площею 508 м² – камінний зал і 384 м² – Великий зал. Місткість залів дозволяє розмістити до 400 осіб у форматі коктейль і до 280 осіб на банкеті. Фактурність інтер’єру створена завдяки використанню різних натуральних матеріалів: дерева, мармуру.
Панорамні вікна в Камінному залі вражають краєвидом на Батьківщину-Мати,і зелені береги Дніпра, а кришталь і дзеркала надають легкість і урочистість залу. Великий зал здивує гнучкою технологічністю, що дозволяє змінювати підсвічування стін та дає можливість кріпити різні конструктиви до 10-метровій стелі залу.

Душа Regent Hill – шеф-кухар Валентин Мірошниченко, що відрізняється своєю майстерність в приготуванні та креативним підхідом до подачі страв. У меню представлено широкий діапазон європейських і місцевих страв.

Банкетний хол має підземний паркінг на 30 паркомісць і прямим виходом в гардероб на 800 осіб. Гості може піднятися в зали ліфтами або сходами.

Конкурентні переваги:

  • меню: індивідуальний підхід до вибору меню з урахуванням вподобань гостей і концептуальна подача страв може служити елементом шоу на вашому святі.
  • сервіс: професійність нашої команди створює відчуття тотального взаємодії і підтримки з вами або вашими організаторами, що дозволяє оперативно реагувати на зміни в програмі вечора.
  • відокремлене розташування банкетного холу: ваші гості не будуть перетинатися зі сторонніми людьми, що дозволяє зберегти конфіденційність вашого заходу.
  • місткість і багатофункціональність залів: найбільший банкетний зал Києва дозволяє вмістити до 280 осіб у форматі банкету, а архітектура залу дозволяє оптимально використовувати простір, не займаючи простір для технічних пультів.
  • відсутність обмежень по звуку і часу: немає необхідності завершувати свято о 22:00, щоб не заважати сусідам! Ваш улюблений артист або Dj може виступити в будь-який зручний час вашого свята.