Ресторан готелю “Братислава” – це розкішне та вишуканий заклад Києва, розташований на першому’поверсі однойменного готельного комплексу. Світлий та просторий банкетний зал ресторану стане кращим місцем для проведення будь-якої урочистості. Незалежно від пори року, тут Вас завжди чекає – смачна кухня, ввічливий персонал та затишна атмосфера.

Ресторан може розмістити до 300 осіб, має окремі зони для танцполу та проведення розважальних програм.

Тут регулярно святкуються ювілеї та дні народження, організовують фуршети та банкети.

Але найулюбленіші наші гості -це, звичайно ж, молодята. Адже наш ресторан – ідеальне місце для проведення весілля! Зал ресторану оформлений у вишуканому європейському стилі. Гармонійне поєднання білого і кремового кольорів в інтер’єрі, кришталеві люстри, стеля з ліпниною і масивні колони, створюють враження перебування в королівському палаці. А яка наречена відмовиться хоч на один день побути принцесою?!

Завдяки зручному зонування ресторану, Ви без особливих зусиль зможете відсвяткувати у нас як родинну урочистість, в окремому VIP-кабінеті, так і розкішне весілля на території всього ресторану.

Запропоноване банкетне і ресторанне меню настільки різноманітне, що навіть найвибагливіший гість зможе задовольнити тут свій смак. Спеціально для Вашого заходу наш шеф-кухар створить оригінальне меню саме для Вас і Ваших гостей, враховуючи всі побажання.