Ресторан ‘РІФ’: білосніжна мрія на березі

Ресторан ‘РІФ’ – мрія молодят. Той, хто любить бездоганність у всьому, влаштовує весільний банкет саме тут. До послуг гостей – три поверхи ресторану та літня тераса на воді. Невелике озеро й багато зелених дерев – паркову зону – видно просто з вікон. А ще – світломузичний фонтан. Це виглядає дуже романтично.

Білий зал

Весільні банкети проводять у розкішному Білому залі. Все в ньому оформлено в найкращих традиціях вишуканого й аристократичного арт-деко. Білосніжні стіни й меблі, солідні прилади, послужливі та ввічливі офіціанти. Тут можна накрити стіл на 80 персон. І все ж місця залишається стільки, що можна й потанцювати.

Білий зал настільки хороший, що в ньому знімають популярні серіали й реаліті-шоу. Це і улюблені всіма ‘Свати’, і ‘Шоу екстрасенсів’.

У Білому залі відмінна звукова апаратура, чудова акустика. Є 7 стереоколонок, хороший JBL Eon, підсилювач звуку, величезний плазмовий монітор. Взимку з літньої тераси до Білого залу переносять великий проектор – 2х3 метра. На ньому демонструють фільми. Задоволення гостям забезпечене!

Персонал ресторану

Закладові в грудні виповниться 2 роки. Про персонал варто сказати окремо. Колектив підбирали дуже ретельно, враховуючи насамперед досвід і любов до роботи. Сьогодні тут працює 18 фахівців. Усі вони – майстри своєї справи, а тому кухня просто чудова.

Меню

Ресторан ‘РІФ’ представляє страви європейської кухні. Весільні банкети включають величезний вибір м’ясних і рибних страв, різноманітні салати. І звичайно, ‘родзинки’ від шефа.

Транспорт

Всі, хто приїхав на власному транспорті, не відчуває проблем з паркуванням. ‘РІФ’ забезпечує парковку на 10-15 місць. Транспортна розв’язка теж дуже зручна – поруч (2 хвилини ходи) – метро ‘Голосієво’, автобусні зупинки. Зручно добиратися будь-яким транспортом.

‘Шикарний вигляд!’

У цьому місці проводять дуже красиві виїзні церемонії. Улюблені хот-споти молодят і гостей – 40-річне дерево поруч з рестораном і невеликий поміст, з якого відкривається романтичний вид на озеро.

Ресторан ‘РІФ’ завжди з задоволенням зустрічає гостей. Приїжджайте!