Усі ваші найкрасивіші мрії про весілля втіляться в життя у новому атмосферному місці на березі Дніпра. Зручне розташування ресторану River Grill, прихованого в тінистих алеях паркової зони, в мить віднесе вас від гучного мегаполісу й подарує вам і вашим гостям відчуття відпочинку на природі. До того ж ресторан знаходиться в межах міста, тому це позбавить вас від складнощів транспортування гостей.

Крім двох видів терас у ресторані є три просторні зали, два з яких у літній період перетворюються на відкриті майданчики, завдяки розсувним вікнам до підлоги. На території ресторану можна комфортно розмістити 380 гостей, арку, сцену й будь-які інші додаткові декорації. Інтер”єр розроблено з урахуванням найсучасніших тенденцій, у ньому переважає елегантна лаконічність та гармонічне поєднання натуральних матеріалів. Також локація чудово підійде для романтичної весільної фотосесії. Коли настає вечір, тут вмикають безліч гірлянд із м”яким світлом, а також розпалюють камін – завдяки цьому виникає тепла атмосфера, у якій хочеться сказати одне одному найважливіші слова.

Для весільного бенкету ми розробили спеціальне меню, яке потішить гостей розкішною подачею, різноманіттям закусок і великим вибором основних страв, приготованих на мангалі. River Grill належить мережі ресторанів Tarantino Family, яка також може запропонувати вам додаткові послуги кейтерингу та стилізації заходу, якщо ви бажаєте додати своєму святу ще більше фарб та гастрономічних розваг.

Якщо ви захочете провести цей особливий день із дітьми, будьте певні, що тут їм не дадуть засумувати – у вашому розпорядженні є окрема дитяча кімната, няня, анімація та багато інших розваг.