Бенкетний зал нового ф’южн-ресторану Split – вишукане та комфортне місце для проведення будь-якого роду урочистостей: весіль, днів народжень, ювілеїв, корпоративів, конференцій, бізнес-зустрічей, тощо. З вікон ресторану відкривається чаруюча панорама на центральну частину старого міста у самому серці Львова. Площа ресторану ‒ більше 600 м2, зал розрахований на 160 осіб у форматі банкету та на 300 осіб у форматі фуршету.

Інтер’єр створений в елегантному стилі лофт, який у поєднанні з ексклюзивними дизайнерськими атрибутами створює незабутню атмосферу в закладі. Унікальне професійне світлове та звукове оформлення чудово підлаштується під будь-яку тематику Вашого заходу, а вдало продумане зонування та надсучасна медійна система розділить зал на контрастні майданчики для Вашого святкування: основного столу, кенді-бару, танцполу. Встановлена медійна система дає змогу транслювати відео на 11 плазмових екранах одночасно. Наявність проектора, його зручне розташування та легкість у користуванні дозволить транслювати відео на великому екрані.

Ми пропонуємо понад 15 схем розташування столів на Вашому святі. Будь-яке побажання замовника ми беремо до уваги і допоможемо створити унікальну схему розсадки гостей спеціально під Ваше святкування!

Трендова паназіатська кухня в авторській інтерпретації шеф-кухаря закладу Романа Щурка – ще одна перевага ресторанного комплексу Split. Філігранне кулінарне мистецтво шефа поєднувати непоєднувані інгредієнти та смаки додає пікантності і вишуканості кожній страві. Оригінальний дизайнерський посуд і креативна подача замовлення принесе неймовірне естетичне задоволення справжнім гурманам. Відкрита кухня ресторану Split – це можливість поспостерігати за цікавим процесом приготування страв та пересвідчитись, що вони зроблені тільки із свіжих та високоякісних продуктів. Якщо Вам до вподоби більш традиційне застілля, окрім ексклюзивної японської, китайської та української кухні в стилі ф’южн, ми пропонуємо банкетно-фуршетне меню і врахуємо усі Ваші побажання!

Велике місце для танцполу, зручне розташування музикантів, місце для фотозони, подарунків та квітів – це ще не повний перелік переваг банкетного залу нового ф’южн-ресторану Split!

Ми у соціальних мережах:

  • www.facebook.com/SplitClub

  • www.instagram.com/split.lviv

  • t.me/splitlviv