Стильний простір, наповнений атмосферою мистецтва і краси! Точка, в якій сходиться все: радість від зустрічі, тепла компанія, гастрономічна насолода, легкість спілкування і … всі свої, рідні та близькі. У цьому феєрверку емоцій, як і в стравах нашого ресторану все найсмачніше і найцікаве.

‘The Dom’ – це розкішний, світлий, затишний, просторий дворівневий бенкетний зал і готель, який при замовленні весілля дарує номер молодятам. Він знаходиться в самому центрі Одеси і чекає Вас для проведення незабутнього свята у Вашому житті. Загальна місткість залу 150 гостей. Зал оснащений світловим і звуковим обладнанням. А в нашому красивому, зеленому, квітучому літньому дворику Ви зможете провести фуршет і виїзну церемонію.

Ми допоможемо Вам скласти меню, запропонуємо варіанти розсадження Ваших гостей, підготуємо кращі пропозиції по оформленню. А наша мережа кондитерських ‘Профітролі’ порадує Вас смачним Кенді-баром і весільним тортом.

Готель – ідеальне місце для збору нареченої. Ми запрошуємо Тебе зробити свій ранок чарівним і незабутнім! А перша шлюбна ніч буде особливою і чуттєвою!

Проведіть свій важливий день в особливому і чарівному місці!