Готель Vele Rosse – відмінний сервіс і витончений стиль

Розкішний готель з рестораном в Одесі зустрічає гостей. Це ідеальне місце проведення весільного бенкету – з особливою атмосферою, чудовим декором, ввічливими професійними офіціантами. Шеф-кухар прекрасно знає свою справу і тому любить радувати гостей шедеврами.

Відвідавши Vele Rosse, ви опинитеся в місці, де цінують кожного гостя, приділяють йому максимум уваги. І все це – з тактом, делікатністю, повагою до будь-яких побажань і примх. У ресторанному меню – багатий вибір страв і напоїв. Той, хто хоче опинитися в романтичній атмосфері на свіжому повітрі, може замовити літній майданчик з красивими видами. Тут проходять церемонії розпису і фуршети для гостей.

Вартість оренди літнього майданчика – 500 гривень / година.

Час роботи банкетного залу дуже зручний – до 00.00, а не до 23.00, як це практикують інших ресторанні заклади. Після – час можна продовжити, вартість 1 години – 1000 грн.

Обслуговування заходів обговорюйте індивідуально з менеджером, зазвичай це 10% від загальної суми замовлення. На молодят чекає приємний сюрприз – безкоштовний номер в готелі. Нехай ваше весілля, ювілей, день народження будуть найпрекраснішими!