Ще Аристотель свого часу говорив: ‘Щастя, очевидно, заключається у відпочинку’. Сперечатися з цим, напевно, ніхто не наважиться. В умовах сучасного темпу життя особливо важливо знайти місце, де можна було б з максимальною користю для душі та тіла провести вільний від роботи час. Готельно-ресторанний комплекс ‘Золоте Руно’ у Житомирі заховався на тихій вуличці Івана Сірка, на виїзді з міста, що робить це місце привабливим для відпочинку.

‘ЗОЛОТЕ РУНО’ – це гармонійне поєднання грузинської гостинності і неймовірно смачною, перевіреного століттями, автентичної грузинської кухні. Колоритний і стильний інтер’єр ресторану ‘ЗОЛОТЕ РУНО’ дозволить провести урочисту подію або просто приємний день, вечір і навіть ніч в незабутній атмосфері, в супроводі живої музики, а майстерність шеф-кухаря з Грузії змусить гостей зануритися в неймовірну феєрію смаку і ароматів.

По мимо ресторану до послуг гостей пропонуються так само:

  • Комфортний та затишний готель європейського стандарту (в кожному номері – кондиціонер, Wi-Fi-інтернет, телебачення, а також міні-косметика та банне приладдя);
  • 2 банкетних залу, на 80 і 220 чоловік, з оригінальним, стильним інтер’єром (Спеціальна пропозиція для молодят: Подарунок від закладу – святковий номер в нашому готелі при замовленні банкету!);
  • Басейн, хамам, сауна, тренажерна зала.

‘ЗОЛОТЕ РУНО’ – це своєрідний рай для сімейного відпочинку, тому що в комплексі розташовано і безкоштовна дитяча площадка, що робить відпочинок гостей з дітьми максимально комфортним.

‘Ніде в світі не п’ють так багато і такого ароматного вина, як у Грузії!’ – писав в XVII ст. французький мандрівник Шевальє Шарден. Ніде не готують такі смачні традиційні грузинські страви, як в ‘Золоте Руно’ – кажуть наші гості. Приходьте і переконайтеся самі.

Який би компанією ви не прийшли до нас, у нас знайдеться затишне містечко для всіх! Приватний будиночки для переговорів, просторі зали для банкетів або столики для посиденьок з подружками – ми раді.

Ласкаво просимо в царство смачного хачапурі і хінкалі, кубдарі і мцваді (шашлик), люла і чкмерулі з грузинськими винами… Проведіть незабутні час у нас і відчуйте смак традиційних грузинських страв, яке створює ‘Золоте Руно’!

‘Золоте Руно’ – це місце куди ви обов’язково захочете повернутися, один раз побувавши там…

www.facebook.com/ZoloteRuno2017/