Неймовірної краси 3D-торти – улюблена спеціалізація кондитерської майстерні Shushanna. Тут особливо полюбляють весілля, адже можна порадувати авторським твором відразу кілька десятків гостей.

Коли споглядаєш досконале поєднання відтінків крему, шоколаду, легкого повітряного тексту, навіть не віриться, що це – торт, а не шедевр живопису. І вже точно шкода їсти таке диво. Діапазон весільних тортів величезний, у кожну крихту вкладені душа та творчість майстра.

3D-торт виглядає як вражаюче лазерне шоу. Лінії, кола, овали світяться, переміщуються по всьому корпусу, створюючи приголомшливі проекції. Видовище, від якого молодята й гості не в силі відірвати очей. Дуже популярні торти з каліграфічної розписом – кондитер прописує дату весілля, ініціали нареченої й нареченого, оригінальне освідчення в коханні.

Можна замовити авторські торти з квітковими гірляндами, красивими та ніжними. А які прекрасні весільні піраміди з французьких макарун! Є меню для солодкого столу. Коли на столі красуються торти з кумедними героями мультиків або смішними звірятками, діти в захваті. Все це – робота кондитерів майстерні Shushanna.

Торти не лише розкішні, але й дуже смачні. Їх створюють з натуральних продуктів.

Зробіть замовлення за 4-5 днів до події – його виконають з майстерністю і любов’ю.

Соціальні мережі:

  • www.facebook.com/stella.mirzakhanyan