Київська кондитерська ‘Tort.ua’ завжди готова допомогти молодятам в весільних приготуваннях. Якщо Ви звернетеся до нас, ми візьмемо на себе Ваші турботи не тільки з приготування і доставки весільного торта в Києві та околицях. Ми запропонуємо Вам справжній здобний весільний коровай для батьківського благословення, солодощі для Кенді бару, солодкі подаруночки для гостей Вашого свята. Ми запропонуємо Вам навіть унікальні обрядові рушники. Загалом, у нас можна придбати декілька обов’язкових весільних атрибутів. При цьому їхати Вам взагалі нікуди не потрібно. Ми працюємо в режимі онлайн-кондитерської. Це заощадить Вам масу часу, якого так не вистачає в передвесільних приготуваннях.

Про все докладніше. Наші весільні торти в Києві широковідомі молодим сімейним парам. Ми готуємо весільні торти та капкейкі в найрізноманітніших стилях. У тому числі – за індивідуальним дизайном. Багато молодят вибрали нас своєю сімейною кондитерською. Ми продовжуємо тішити їх на днях народження малюків дитячими тортами на замовлення, ароматними пирогами, домашніми тортами типу ‘Наполеон’, ‘Чізкейк’ і т.д. Також ми доставляємо їм на роботу тістечка і медові пряники на замовлення для корпоративних заходів або просто для маленьких колективних посиденьок.

В Україні традиційно на весіллі використовується весільний коровай. Все менше залишається місць в Києві, де можна купити коровай на замовлення. А ще менше, де можна купити смачний коровай. Ми пропонуємо справжні здобні короваї з косою – символом щасливого і заможного сімейного життя. Також разом з короваєм можна замовити і весільні шишки на подарунки гостям. Хоча мода на них безповоротно йде. Замість шишок все частіше запитують весільні пряники, ошатні, красиво упаковані, щоб не соромно було вручити гостям весілля. У нашому арсеналі є і здобні шишки, і медові розписні пряники. На ваш вибір.

Наші менеджери допоможуть Вам з вибором торта і короваю, допоможуть підібрати правильну масу торта і начинку. Доставку всієї нашої продукції здійснюємо по Києву і області. Торти привозимо прямо в ресторан в день весілля. Коровай, за Вашим бажанням, в ресторан або напередодні додому. Заходьте на наш сайт, дивіться зразки робіт, читайте корисні статті про весільні приготування, знайомтеся з дисконтними програмами для молодят. І поводьтеся з будь-якими питаннями.

www.instagram.com/tort.ua/