Кондитерський дім ‘Ізольда’ приймає замовлення на короваї і торти будь-яких форм і розмірів! Нас не лякають неординарні і складні замовлення. У нас ви можете замовити, як невеликий коровай для сімейного свята, так і справжній коровай-гігант на день міста! Наші пекарі врахують всі ваші переваги і побажання. А результат перевершить навіть самі екстравагантні і неординарні очікування! Подивитися приклади наших робіт можна в розділі ‘Коровай’ на нашому сайті. При необхідності, здійснюється доставка продукції по Одесі.

Неповторний одеський коровай від пекарні ‘Ізольда’ – це справжній кулінарний шедевр. Наші короваї печуться на основі кращих слов’янських традицій. Майстри вкладають частинку своєї душі в кожне своє творіння. Все в короваї продумано до дрібниць – від рецептури до прикрас. Короваї для весільних урочистостей прикрашаються намистом і паличками, які після роздаються незаміжнім дівчатам і неодруженим парубкам. Крім того, пекарня приймає замовлення на ексклюзивні весільні торти.

Короваї печуться виключно з натуральних продуктів. Приємно відзначити, що в пекарні, де печеться традиційний хліб, є кут, прикрашений безліччю ікон. Тісто на коровай замішується з любов’ю і молитвою. Напевно, саме тому короваї виходять незрівнянно красивими і смачними, як відзначають наші клієнти.

Ексклюзивна випічка з високоякісних продуктів від кондитерського дому ‘Ізольда’ стане прикрасою будь-якого заходу. Замовляючи продукцію у нас, ви отримуєте натуральний продукт, який не має аналогів ніде. Якщо ви хочете замовити коровай в Одесі, то ви звернулися за потрібною адресою! Короваї випікаються в селищі Нерубайське, при цьому у нас є послуга доставки короваїв. Саме тому, у вас завжди є відмінна можливість замовити продукцію в будь яку необхідну точку міста.

Для нас важливо, щоб ви залишилися задоволені, що вибрали саме нашу продукцію. Саме тому ми робимо все можливе для того, щоб замовлення продукції був максимально простим, а доставка здійснювалася оперативно. Сьогодні обрана продукція доставляється в будь яке місце Одеси в зручний для Вас час. Крім того, ми постійно вдосконалюємо і покращуємо свій сервіс. Звертаємо вашу увагу, що приймаємо замовлення на короваї за тиждень до заходів, після чого в усній формі обговорюємо зовнішній вигляд і прикраси короваю.