Обираючи церемоніймейстера, ви, швидше за все, переглядаєте сотні рекламних оголошень. І помічаєте, що в багатьох з них одні і ті ж слова.

Можливо, ви починаєте сумніватися, чи зможуть люди, які навіть до своїх рекламних текстів ставляться так шаблонно, написати дійсно душевну авторську церемонію?

А не використовувати б/у текст з чужого весілля або навіть підслуханий у іншого церемоніймейстера!

Адже саме в цьому і має бути відмінність церемонії від розпису у РАГСі, там де десятиліттями не змінюються навіть коми … Я часто чую такі сумніви від наречених.

Так що ви не самотні в своєму бажанні отримати Церемонію Мрії, а не набір штампів про любов і лебедину вірність! Давайте знайомитися!

Мене звати Юлія Базилевська, і я ставлюся до церемоній по-іншому.

По-перше, Церемонія не повинна бути цирком або театром одного актора.

Церемонія – це душа весілля. Вона повинна бути щирою, без пафосу і награності. Вона повинна відображати вашу історію. Але відображати не просто перераховуючи факти, а помічаючи саме ті дрібниці, які були важливі для вас …

У крайньому випадку, так бачу ідеальну церемонію я.

Якось мої молодята, для яких я проводила церемонію, прийшли гостями на весілля до своїх друзів. І вони сказали мені: ‘На твої церемонії потрібно продавати квитки. Щоб відпочити душею. Тільки хусточки при вході роздавайте!

По-друге, я пропоную як символічну (тобто свідоцтво ви отримуєте в РАГСі), так і офіційну весільну церемонію (тобто ви дійсно розписуєтесь і отримуєте свідоцтво про шлюб під час церемонії).

P.S. Проведення церемонії коштує 3000 грн. + Транспортні витрати (церемонії веду по всій Україні). У цю суму входить консультація по організації церемонії, детальне вивчення вашої Історії та написання на її основі сценарію, підбір музичного супроводу, репетиція (якщо потрібно), зовнішній вигляд в стилі і в кольорі весілля, репетиція зі звукорежисером і проведення церемонії в призначений день і час.

www.facebook.com/yulia.shishenko
www.instagram.com/wed_agency_mon_amour/