Готель “Київ” розташований в історичному центрі столиці України на мальовничих Печерських пагорбах. Поруч розташовані Маріїнський палац і парк, оглядовий майданчик, “Міст закоханих”, Києво-Печерська лавра, Майдан Незалежності, Михайлівський Золотоверхий монастир і Софійський собор.

За привабливими цінами гостям готелю можуть бути запропоновані комфортні номери з якісним цілодобовим обслуговуванням і найкращим в місті панорамним видом на мальовничий Дніпро.

Ресторан готелю – ідеальний вибір для святкування Вашого весілля!

Ми маємо довгу історію проведення урочистостей високого рівня, тому наша команда професійно забезпечить організацію та обслуговування свят з урахуванням Ваших побажань.

Наші зали:

  • Тріумфальна зала (площа 499 м2, висота 3,7 м,): має респектабельний і розкішний інтер”єр, панорамні вікна з видом на Маріїнський палац і парк. Родзинкою залу є гвинтові мармурові сходи з кришталевою люстрою заввишки більше семи метрів. Площа залу дозволяє ефективно здійснювати зонування простору для проведення весільної церемонії, організації фото сесії і розважальної програми. Кількість місць “бенкет” – 200 осіб / “фуршет” – 300 осіб;
  • Панорамна зала (площа 120 м2, висота 3,7 м,): сучасна розкішна зала в платиново-блакитних відтінках з кришталевими люстрами, білим мармуровою підлогою і ексклюзивними золотими годинами створять атмосферу особливого святкового настрою Вашого свята.
    Кількість місць “бенкет” – 50 осіб / “фуршет” – 100 осіб;
  • Кришталева зала (площа 144 м2, висота 3,7 м,): урочиста зала в пастельних відтінках – прекрасний вибір для проведення бенкетів і фуршетів. Поруч знаходиться зала ресторану, яка може бути використаний для оформлення аперитиву і фото сесії гостей.
    Кількість місць “бенкет” – 60 осіб / “фуршет” – 100 осіб;
  • Зала Ренесанс (площа 200 м2, висота 3,7 м,): виконана в насичено-синіх кольорах з класичними білими люстрами і вишуканими колонами – ідеальна для проведення закритих світських заходів, весіль та вечірок. Має два входи, власний бар і кухонне приміщення.
    Кількість місць “бенкет” – 60 осіб / “фуршет” – 100 чоловік.

“Київ” в Києві.

Місце – ідеальне для вашого весілля!