Заміський комплекс KNZS прийме молодят і їхніх гостей

Номери готелю KNZS ніби спеціально створені для того, щоб забути про зовнішній світ і відволіктися від усього. Заміський комплекс, де розташований готель, знаходиться в Центральному Парку Кончі-Заспи і займає величезну територію – півтора гектара. Усамітнитися від усіх для першої шлюбної ночі можна в одному з 18 номерів – молодятам дарують номер люкс і компліменти від готелю. А зайнятися тут є чим: від релаксу на рибалці до прогулянки по тінистих алеях.

Природа тут чудова. Тому молодята так часто вибирають для весіль саме KNZS. У готелі є кілька видів бань, з тому числі й Пивна лазня, перша в Україні. Поруч в заміському комплексі – дитячий майданчик, тенісний корт. Чудова європейська кухня радує різноманітністю меню. На весілля приготують все що завгодно, а комфортно розмістити гостей допоможе адміністрація.

Гості знайдуть тут відпочинок на будь-який смак. Особливість комплексу перш за все в цьому, але що ще важливо – у масштабності. Одночасно можуть відволіктися від справ і відпочити душею 1000 чоловік. Такий діапазон послуг не може собі дозволити жоден заміський комплекс Києва. Тож недарма місцеві жителі називають KNZS Канзасом – такий же розмах, гостинність і щедрість. Тут є навіть невелика церква, куди можна прийти зі своїми молитвами, бажаннями і проханнями. Або просто постояти в тиші.

У готельно-ресторанному комплексі KNZS знайдеться все для душі, відмінного відпочинку і розваг.