Premier Hotel Dnister розташований у історичному центрі Львова, на пагорбі, що межує з парком ім. І. Франка – найстарішим міським парком України.

Номерний фонд готелю – це сучасні інтер”єри, що комбінують модернізм з класикою, продумана система освітлення і клімат-контролю, надзвичайно красивий панорамний вид на історичну частину міста.

Premier Hotel Dnister пропонує своїм гостям 166 номерів категорій “Класичний”, “Прем”єр”, “Люкс”, “Прем”єр люкс”. Номери категорії “Прем”єр Люкс” мають додаткове внутрішнє сполученням з сусіднім номером, що дає можливість зручно розмістити в двох окремих номерах велику сім”ю з дітьми, VIP-персон з охороною тощо. Окрім того, за попередньою домовленістю в готелі можливе розміщення гостей з домашніми тваринками вагою до 5 кг.

В меню сніданків включені українські страви і традиційні страви регіону, в якому знаходиться готель. Для наших найменших гостей спеціально розроблене KidsMenu з корисними та смачними стравами.

Premier Hotel Dnister подбав про зручність усіх власників електромобілей: на безкоштовному паркінгу готелю встановлено стаціонарний зарядний пристрій Autoenterprise, і гості мають змогу зарядити свій електромобіль безкоштовно, авторизувавшись через ресепшн.

В Premier Hotel Dnister ми завжди зберігаємо теплу атмосферу і гостинність Львова, тому в нас Ви отримаєте лише позитивні емоції!

Коротка інформація

  • Паркінг: приватна парковка з охороною
  • Можливе розміщення з тваринами
  • Room-service 24/7
  • Ресторан з європейською та традиційною українською кухнею
  • Dnister Panorama Bar з чудовим панорамним видом
  • Сніданки “шведський стіл” (7.00–10.30)

Вдале місцезнаходження у центральній частині міста, компетентний персонал, велика кількість комфортабельних номерів і власний паркінг роблять Premier Hotel Dnister кращим місцем у Львові для проведення різноманітних бізнес-заходів. Premier Hotel Dnister – це не лише 166 комфортабельних готельних номерів різних категорій, а й сучасний конференц-майданчик, що здатний розмістити до 600 осіб.

Premier Hotel Dnister пропонує чотири спеціально обладнані конференц-зали: “Панорама” (пл. 266 кв. м, вміщує до 250 осіб), “Львівський” (пл. 180 кв. м, вміщує до 120 осіб), “Лоббі” (пл. 99 кв. м., вміщує до 66 осіб), “Олександер” (пл. 80 кв. м, вміщує до 50 осіб). Також до Ваших послуг кімната для переговорів на 16 осіб, два розкішних зали ресторану “Дністер” і професійний кейтеринг.

Організовуючи захід в конференц-залах Premier Hotel Dnister Ви отримаєте базове обладнання, необхідне для проведення ділового заходу (екран, проектор, конференц-набори для учасників та ін.). Ми працюємо над тим, щоб кожна подія проходила бездоганно і залишала у наших клієнтів теплі емоції та відчуття задоволення.

Значний досвід Premier Hotel Dnister у проведенні подій національного та міжнародного рівня є надійною гарантією того, що Ваш захід пройде на вищому рівні.