Весільні фото – це те, що молодята, вже давно живучи у шлюбі, будуть переглядати тоді, коли їм захочеться освіжити в пам’яті ще не забуті, але вже не такі яскраві моменти зі свого весілля, поділитися ними зі своїми дітьми і друзями. Ці фото поставатимуть в уяві минулих молодят красивими динамічними картинками, які рухатимуться і поетапно розповідатимуть історію-казку незабутнього весілля.
Казкарем у цій історії є ніхто інший, як фотограф. Весільний фотограф – це не просто людина з фотоапаратом, це професіонал, який ловить найбільш зворушливі моменти, що найкраще запам’ятовуються.
Кожна закохана пара – це окрема історія, з якої я, разом із молодими, намагатимемось зробити красиву казку. Особлива постановка світла, створення унікальної композиції і неповторне бачення – все це здатне зробити неймовірне: перетворити класичну і давно усталену на перший погляд церемонію в ні на що не схожу повість про прекрасну любов.
Весільна фотозйомка це не статика, це – широкі можливості для вияву емоцій і, як результат, красивих фото. Я пропоную Вам оригінальну, якісну, живу і динамічну фотозйомку Вашого весілля.
Давайте створимо нову, оригінальну, не схожу на всі попередні, але зі щасливим кінцем, казку. А запишемо ми її з Вами у весільному фотоальбомі, який буде найкращою книгою на Вашій книжковій поличці. Книгою, яку хотітимуть, щоб Ви їм почитали на ніч, Ваші діти… Вони засинатимуть під ритм першого весільного танцю, а Ви продовжуватиме вальсувати у щасливому сімейному житті, такому ж казковому, як і Ваше весілля та весільні фото.