Шикарна весільна зачіска – завершення образу нареченої. Без нього навіть дороге весільне вбрання не виглядає так приголомшливо. Зачіска від професіонала, який знає свою справу, завжди відрізняється якоюсь родзинкою. Адже майстер відчуває особливості образу та настрою нареченої. Він знає, як перетворити на королеву будь-яку дівчину. Анна Міліш – саме такий майстер. Як перукар-стиліст, вона може порадити, з якою зачіскою і макіяжем наречена краще виглядатиме на весільних фото та відео.

А репетиція весільної зачіски дозволить за кілька днів до весілля визначити, наскільки вдалий цей образ, що варто додати або прибрати. Анна Міліш вчилася у кращих київських стилістів – Марини Чумак та інших. Вона постійно вдосконалюється, відвідує майстер-класи, досвід роботи понад 10 років лише стимулює до нових відкриттів.

Анна професійно володіє такою модною і затребуваною технікою, як аеромакіяж. Вона користується виключно професійною і якісною косметикою. Тому клієнтки завжди рекомендують її подругам і колегам. І, звичайно ж, залишаються задоволеними вишуканим весільним образом.

Весільний образ (зачіска + макіяж) -100 $, проба-500 грн.

Вечірній аеромакіяж-500грн, зачіска вечірня-від 400 і вище (залежно від довжини та складності роботи).

ВК: vk.com/id133130482
Facebook: www.facebook.com/krasotkiodessi?fref=ts