Наша компанія зароджувалася зусиллями лише п’яти майстрів. Минуло понад 21 рік з дня її створення. Сьогодні у штаті працюють 30 професійних фахівців. В ультрамодному ательє-магазині чоловічих класичних костюмів ‘Тополя’ кожен знайде для себе те, що йому до душі. Костюм можна купити готовим або замовити авторський проект за індивідуальними мірками.

Розміри представлені в широкому асортименті – з 46-го по 62-й. Вони сидять ідеально. А якщо потрібно ще більше підкреслити особливості фігури й приховати недоліки, ми зробимо підгонку саме для вас. Усі деталі наші майстри продумують до дрібниць. Саме тому кожен костюм неповторний, а ви в ньому виглядаєте по-особливому.

В ательє-магазині ‘Тополя’ можна купити або пошити готові піджаки, пальто, брюки й аксесуари до них. А ще у нас можна замовити індивідуальний пошив смокінгів і жилетів до них. Якщо потрібен ремонт або хімчистка – ви можете цілком довіряти нашим професіоналам. Речі повернуться до вас як нові.

Наш каталог готової продукції постійно оновлюється. Потрібен індивідуальний пошив? Досвідчені майстри зроблять ваш образ неповторним.