KRISTAL ROOM – новий салон прокату, продажу та індивідуального пошиття дизайнерського одягу, а також макіяжу, зачіски, манікюру, педикюру; консультації стиліста, організації іміджевих фотосесій, – все для створення досконалого ‘кришталевого’ образу.

Тільки дизайнерський одяг

У KRISTAL ROOM представлений одяг талановитих дизайнерів, власників численних нагород в світі моди. Переважно це вечірні та коктейльні вбрання, що існують в єдиному екземплярі, які можна приміряти й придбати у нас в Києві.

Бездоганне пошиття

Особливість KRISTAL ROOM – висока якість і ‘штучність’, унікальність кожної речі. Від ескізу до останнього шву – робота над кожним нарядом виконується ретельно, сукні шиються з ексклюзивних тканин із розрахунком на те, щоб дівчатам було в них не тільки красиво, але і зручно.

Повний комплекс послуг – тільки в KRISTAL ROOM

Придбати дизайнерський одяг, взяти напрокат або пошити собі за індивідуальними мірками в Україні можливо у нас, в KRISTAL ROOM на Воздвиженці. Крім прокату або придбання дизайнерського одягу, ми пропонуємо також послуги перукаря, візажиста, манікюр, педикюр, а також консультації у стиліста, підбір гардеробу – ‘все в одному флаконі’ для повного перетворення і підготовки до важливої для вас події в будь-який зручний для вас час.

Допомога стиліста

На думку ініціатора створення KRISTAL ROOM Христини Захарової, сервіс миттєвого і комфортного перетворення – від вибору сукні до аксесуарів, макіяжу та зачіски (адже ключову роль відіграють поєднання і подача), – допоможе створити гармонійний образ кожної дівчини, в тому числі і тим, хто, з різних причин, раніше відчував труднощі з вибором вечірнього образу.

Демократичність

Цінова політика – дуже м’яка. Існує також система знижок. Придбати дизайнерську річ можна за ціною в середньому від півтора до чотирьох тисяч гривень. А можливість оренди робить унікальні речі доступними всім, включаючи студентів!

Постійно розширюємо асортимент

Дизайнерська колекція KRISTAL ROOM постійно поповнюється! Ми розширюємо модельний ряд і кількісно творіннями інших дизайнерів як в Україні, так і світових брендів, і стилістично. Наприклад, одна з нових колекцій Sweets в KRISTAL ROOM представляє дизайнерський одяг для повсякденного використання. Так що ті, кому часто доводиться відвідувати світські і публічні заходи, і дівчата, які завжди хочуть виглядати на всі сто, можуть бути впевнені: кожен раз ви будете неповторні. Ну а любителі експериментів з KRISTAL ROOM зможуть перетворюватися до нескінченності.

З любов’ю до клієнтів

Наше завдання – розкрити красу кожної нашої клієнтки і заощадити її час, вигідно підкреслити особливості і створити цілісний образ, який здатний вразити уяву навіть самих вимогливих критиків.

Також надаємо допомогу в організації іміджевих фотосесій, ви можете замовити послуги стиліста: аналіз типу зовнішності, розбір косметички, індивідуальний підбір макіяжу і косметичних засобів, розбір гардероба, шопінг-супровід.

Гнучкий графік

Якщо у вас не вистачає часу, наші майстри можуть приїхати до вас! Телефонуйте: 050 425 5000 або приходьте.

Наша адреса Воздвиженська, 48.