Ніякий досвід хорошого ведучого або організатора не буде давати продуктивний результат, якщо він(вона) не ‘містить’ фантазію, і не готовий(а) до експериментів і щирості…!

@Слава Алексєєва

Слава Алексєєва – професійна ведуча, режисер-постановник, організатор стильних урочистостей і затишних свят. Вона вимоглива в першу чергу до себе, а також до деталей і партнерів.

Характеризуючи її, можна сміливо говорити про чесність, позитиві і креативі, невід’ємно пов’язаних з тактовністю, щирістю, упевненістю, рішучістю і наполегливістю. Вона захоплюється dj-майстерністю, вокалом, хореографією, створенням декорацій, написанням сценаріїв і з задоволенням ділиться своїми знаннями та вміннями з молодим поколінням професіоналів event-ринку.

Стиль її роботи – імпровізація. В її арсеналі – попередньо обдумані і професійно підготовлені програми російською і українською мовами, які, в основному, не передбачають присутності помічників і координаторів. І це є відмінною економією! Є практика роботи на іноземномовних урочистостях з перекладачем.

Крім цього, вона надає послуги ‘Ведучий за кадром’, ‘Free організація’, щомісяця проводить розіграш ‘Церемоніймейстер для самої щасливої пари’.