Доброї пори дня!

Я Арвачев Олег, сценічний псевдонім Одіссей (але не з Ітаки ;-), з Київської Русі)))

Ведучий, музикант і вокаліст вже більше 20 років. Звик працювати в режимі багатозадачності і з задоволенням виконую відразу кілька функцій на весіллі. Я можу одночасно стежити за таймингом і направляти свято, і в той же час забезпечувати музичний супровід. Також у мене є злагоджена команда, ми разом провели безліч чудових свят. Це люди, яким я довіряю і в яких я абсолютно впевнений.

У моєму арсеналі представлено одне з кращих звукових обладнань, значення якого неможливо переоцінити. Якщо ви цінитель якісного звуку або просто любите музику, тоді ви розумієте, про що я.

Також забезпечую свято необхідним світлообладнання. Це важливо, якщо ви хочете зануритися в незабутню атмосферу і викликати емоції у ваших гостей.

Я ведучий, який із задоволенням проведе для вас виїзну церемонію. Ніяких завчених текстів, віршів з інтернету і інших банальностей. Це залишимо для працівників РАГСу. Для мене головне, це передати настрій і характер пари. Кожен раз я перевтілююсь і приміряю нове амплуа. Саме це необхідно для створення того самого моменту, який змінює долю двох людей.

В арсеналі моїх розважальних номерів чого тільки немає. Я переконливо зіграю діда мороза і організую гру для діточок так, що навіть дорослі починають сумніватися і вірити в чудеса. На весіллях люблю проводити сучасні і смішні конкурси, без повзунків, бананів та іншої банальної атрибутики. Завдяки цьому, легко знаходжу спільну мову з абсолютно різною публікою

До мультизадачности додайте також двомовність. Всі свята можу проводити українською або російською мовою. Готовий експериментувати і виходити із зони комфорту. Так що, будьте впевнені, ваш свято стане унікальним.

Соціальні мережі:

  • www.facebook.com/odyssey.kiev
  • www.instagram.com/arvachevoleg