Перебуваєте в пошуках ведучого, з яким вам буде комфортно?

Тут, напевно, слід мені гарненько пройтися по своїм перевагам, розповідаючи, що я є найкращим варіантом для вашого заходу за всіма критеріями! Однак все це –е-е-е дуже відносно. Думаю, в тисячі разів важливіше знайти ‘свою’ людину, з якою ви будете спілкуватися на одній мові. А хорошим бонусом такого вибору стане повне взаєморозуміння і почуття комфорту, яке, напевно, стане в нагоді вам під час вашого заходу.

Ну, а тепер трішки про мене.

Моя робота – це, скоріше, справа, яка приносить задоволення і якийсь стиль життя в одному флаконі. Однак я чітко розмежовую прості розваги і відповідальне заняття, в якому потрібно 100% концентрації і уваги. А досвід роботи на радіо допомагає мені більш впевнено себе почувати з мікрофоном, а також віртуозно володіти своєю мовою.

Хочете в програму заходів включити вульгарні конкурси і плаский гумор? Легко, але … тільки за потрійний гонорар. Не вмію співати, дихати вогнем і ходити босоніж по битому склу, але можу покликати тих, хто зробить це професійно!

Вільно володію російською та українською мовами (а скоро засвою і англійську).

І найголовніше.

Друзі, ще раз закликаю вас шукати своїх людей! Телефонуйте, зустрічайтеся, знайомтеся, дізнавайтеся – за все це не потрібно платити, однак ви зможете вберегти свої нерви і отримати хороший результат!

А для мене буде великою честю попрацювати з вами. До зустрічі!

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ