Якщо Ви на моїй сторінці – це означає, що у Вас невдовзі свято і Ви потрапили за адресою!

Давайте нарешті знайомитися! Мене звуть Ольга і я ведуча різноманітних заходів та одночасно – офіційний церемоніймейстер. А це означає, що я можу та маю право провести для вас офіційну виїзду весільну церемонію!

Мене можуть називати тамадою або ведучою, проте зміст від цього не змінюється. Моє призначення – дарувати людям хороший настрій! Я обожнюю те, чим займаюся, свято – це моє життя, і я віддаюся його проведенню на всі 200%. І як говорять: запалюю з перших хвилин та передаю свій позитив усім оточуючим!

Хочете драйвове та веселе свято? Без проблем! Душевне та сімейне? Легко! Та все це доповнюється особливим, витонченим, інтелектуальним гумором, адже головний інструмент ведучого – це мова, ну і звичайно – мікрофон, куди ж без нього. Під час створення програми враховукються усі Ваші побажання, а тако програму проводжу як російською, так і українською мовами на Ваш вибір. І ще як приємний бонус до веселого свята Ви отримуєте романтичну весільну церемонію у подарунок.

Значно більш про мене можна дізнатися на сторінках у соціальних мережах:

www.instagram.com/veducha_olga

www.facebook.com/olga.ianiuk

vk.com/tamada_olia

Але зрозуміти, що я саме та, хто потрібен на Вашому святі, Ви зможете тільки під час особистої зустрічі. Тож беріть у руки телефон і набирай вже зараз, призначайте зустріч і всі деталі дізнаєтесь з особистому спілкуванні!