Я ведучий тих заходів де наповнення яскравих незабутніх емоцій, буде зашкалювати за межі вашої уяви. Моє гасло на будь-якому форматі івенту ‘змушую посміхатися, створюю позитив’!

На весіллі, я кажу ні чомусь нудному! Ми разом з вами і вашими гостями створимо казку ніжності, радості і посмішок. Зробимо те, чого не було ні в однієї подружки на весіллі! І все що відбудеться в цей день сподобається навіть самій консервативній бабусі!

Випускний – тут головне влаштувати настільки відчайдушну ніч, що б навіть коли приїжджає поліція і просить зробити звук тихіше, приєднувалася до нас в ритмі танцю! І хештег в інстаграмме # самийкращийвипускний виправдав себе на всі 100%.

А Корпоративний вечір повинен пройти як з нотками офіційної частини, так і з розгорнутими веселощами до упаду! Ну і звичайно, що б на ранок вам не було соромно як у пісні Семена Сліпакова -Люба Зірка Ютюба!

День народження, ювілей вам нагадає про ваші 18 років! А ми з вашими друзями будемо намагатися якомога глибше занурити вас в яскраві молоді спогади, і я допоможу відсвяткувати вам так, що б ви на ранок сказали ‘В 18 так не гуляв!’