‘Досвід, Впевненість, Імпровізація’

Сергій Погребняк. Людина, яка тонко відчуває серця людей і переживання залу. Ведучий різних заходів протягом більше 10-ти років, з досвідом проведення самих різних і креативних подій.

Є ведучим багатотисячних музичних фестивалів WOODSTOCK і SZIGET. Досвід великих сцен і проведення вуличних соціальних проектів випрацювали в ньому драйв і енергію.

Також, є автором і ведучим ТВ проекту ‘ЖІВЯКОМ’, у нього за плечима різноманітний досвід студійних зйомок і передач. Що допомагає йому, вільно почувати себе перед камерою і створювати шоу і азарт, якими насолоджується не тільки аудиторія, а й він сам.

Сергій багато подорожує і веде тревел блоги. Проїхавши більше 30 країн і цікавлячись історією і культурою інших народностей, він багато для себе відкрив і розуміє різні особливості менталітету, що допомагає йому, легко контактувати і розуміти іноземних гостей.

Протягом декількох років вивчав психологію, де навчався розпізнавати внутрішні бажання людей і виробляти індивідуальний підхід до кожного з них.

Неодноразово проводив групові тренінги, виїзди і табори з фокусом на тімбілдінг і розкриття внутрішнього потенціалу. Цей навик допоміг йому навчитися створювати командну атмосферу навіть там, де люди не знайомі один з одним.

Ваше свято чи Ваше подія – час, коли Ви можете відпочивати і святкувати, а про все інше подбає людина своєї справи.

  • www.facebook.com/vidirvani
  • www.instagram.com/pogrebnyak_gvkom/