“Професіоналізм, освіта і досвід, ось що головне в професії ведучого”. Так вважає Серж Тихонов, учасник багатьох вітчизняних і міжнародних фестивалів майстрів конферансу. Можливо, саме такий підхід і цілеспрямованість, допомогли хлопцеві зробити успішну кар’єру ведучого.

Серж Тихонов закінчив Київський державний коледж естрадного та циркового мистецтва за спеціальністю “артист пантоміми”, а також Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю “режисер”. Ведучий часто використовує отримані знання під час проведення заходу і навіть допомагає іншим весільним фахівцям. Він переконаний в тому, що хороший ведучий повинен відрізнятися від інших, пропонувати щось нове і незвичайне. Тому виступи Сержа Тихонова – це завжди феєрія. Однак сам він досить скромна людина, яка не любить розхвалювати себе. За нього говорять відгуки гостей і клієнтів.

Актор і творча натура, Серж не розглядає ваше свято як сцену для себе, де можна вжитися в роль і продемонструвати всі свої таланти. Для самореалізації він використовує інші майданчики (знімається в кіно, виступає в театрі). Тому не потрібно переживати, що ведучий своїм шармом затьмарить головних винуватців свята. Він лише допоможе створити красиву обгортку для події, де гостям буде весело, комфортно і добре. Любов до читання допомагає Сержу знаходити натхнення для написання сценаріїв. Тому всі створені ним історії такі “живі”.

Якщо ви шукаєте досвідченого і професійного ведучого, який не любить пафосу, а звик доводити свій рівень майстерності справою, тоді ваш вибір Серж Тихонов. Привабливий, усміхнений, веселий і добрий, він обов’язково зачарує ваших гостей. Хіба може бути інакше.