Під час замовлення на весілля ведучого, молодята зазвичай наймають лише актора – людину, яка буде вести конкурси, оголошувати паузи, вимовляти тости. Найчастіше організаторам сімейного свята самим доводиться придумувати програму заходу, а така організаторська діяльність подобається далеко не всім.

І я, Кирило Богдан – весільний ведучий, хочу позбавити своїх клієнтів від зайвого головного болю і небажаних витрат! Наймаючи ведучого, ви також знайдете режисера весільних заходів з багатим досвідом складання шоу програми на весілля в Одесі.

В першу чергу, звичайно ж, я дотримуюся побажань нареченого і нареченої – саме вони ‘замовляють музику’, але якщо у них немає ідей, як краще провести день, я надам їм перелік можливих заходів, і разом ми складемо програму – партнери. Це може бути як класична весілля-вечірка, так і повністю унікальна програма – і саме до останнього варіанту я тяжію в першу чергу! Втім, є деякі обмеження по шоу-програмі – це вульгарні конкурси та конкурси, скажімо так, сумнівного змісту.

Важливо відзначити, що за бажання жениха і нареченої, я також надам їм на необхідний термін першокласних фахівців. Крім того, я допоможу вам з вибором висококласного кондитера для створення торта, а також надам живий оркестр, ді-джея, звукооператора і т.д. Я ручаюсь за цих людей, і якщо я з ними працюю, значить, вони професіонали своєї справи. Крім того, за бажанням замовників я підберу необхіде для весільного вечора приміщення – ресторан, дискотеку і т.д.

І найголовніше – я даю персональні гарантії, що і Ви, і батьки, і гості – залишаться в захваті від вашого весільного вечора!