Ви закриваєте очі та летите в казково красиве місце? Місце, де захід сонця розливається червоними променями на горизонті. Де солоне повітря залишає особливий присмак на губах. І саме тут, тримаючись за руки зі своїм коханим, ви обмінюєтеся клятвами вічної любові?

Якщо ви романтик, мрійник, авантюрист і бажаєте взяти шлюб в самому неймовірному місці, тоді вам точно до нас. Ми відправимо вас у морський круїз, який перетворитися в незабутню романтичну подорож для вас і ваших гостей.

У комфортабельних каютах першого класу, наречений і наречена зможуть підготуватися до церемонії. Тут все зроблено для вашої зручності. Келих французького шампанського допоможе розслабитися, а турботливий екіпаж, розгладить кожну складочку на сукні нареченої або сорочці нареченого. В такий день все повинно бути ідеально, чи не так?

Символічна церемонія на борту корабля, коли навколо безкраї простори моря, а небо створює неймовірні візерунки, стане найяскравішою подією у вашому житті. Повірте, такі почуття неможливо відчути двічі, а цей день не можна буде повторити. Через багато років, спогади про весілля на борту круїзного лайнера викличуть справжню бурю емоцій, як ніби все це сталося вчора.

Найвідоміші круїзні лайнери, на яких мріють побувати тисячі туристів з усього світу, пропонують вам свої послуги. Зіграти весілля на борту MSC, Royal Caribbean, NCL, Celebrity Cruises і Princess Cruises, можна в будь-яку пору року. На урочистій церемонії обов’язково присутній капітан. Саме йому належить виключне право оголосити вас чоловіком і дружиною. Офіцерський склад, музиканти, фотограф, допоможуть вам відчути всю урочистість цього моменту, ну а гості зможуть насолодитися церемонією як ніколи раніше. Тим парам, які відправляться в морський круїз удвох, не потрібно переживати про відсутність гостей. Вашими гостями стануть пасажири лайнера, які порадіють і привітають вас від щирого серця. Так що ви не будете відчувати себе самотніми. Поділити радість союзу з рідними на суші, дозволить унікальна веб камера на борту Princess Cruises. Вона транслює картинку в режимі онлайн, завдяки чому рідні стануть свідками вашого союзу.

Запис про одруження роблять в бортовому журналі, де вказують точний час і координати корабля під час церемонії. Сертифікат про укладення шлюбу підпише капітан і вам урочисто його вручать.

Після завершення церемонії на молодят чекає неймовірна фотосесія, на тлі безкрайніх морських просторів. Також ви можете замовити весільний торт у нашого кока або романтичну вечерю в ресторані. Ну а після, церемонія шлюбу плавно перетікає в медовий місяць на борту величезного лайнера.

Як же організувати таке весілля? Тут на  вас чекає приємний сюрприз. Більшість круїзних компаній вже підготували для вас готові “весільні пакети”, які включає все необхідне. Наприклад, лідер серед круїзних компаній MSC Cruises, включає наступні послуги у свій “Весільний пакет”:

 • пріоритетна реєстрація для нареченого і нареченої,
 • вітання пари при посадці на борт
 • допомога в підготовці до церемонії
 • весільна церемонія в присутності офіцерів лайнера і капітана корабля
 • весільний музичний супровід
 • букет нареченої та бутоньєрка для нареченого в день церемонії
 • пам’ятний весільний сертифікат, підписаний капітаном
 • весільний торт
 • пляшка ігристого вина Asti
 • послуги фотографа (протягом години)
 • 20 безкоштовних фотографій (інші можна придбати за додаткову плату)

Весілля – це не тільки місцевий РАЦС, задушливий бенкетний зал і фотографії на тлі всіх головних визначних пам’яток міста, а набагато більше. Відсвяткуйте цей день на абсолютно новому рівні. Завдяки круїзному лайнеру ви зможете втекти від безлічі проблем, які перетворюють життя нареченого і нареченої в справжній кошмар ще за кілька місяців до весілля. Тільки уявіть, не потрібно замовляти поліграфію, шукати фотографа і бронювати зал!  Ви залишаєте все це позаду, коли корабель відчалює, і відправляєтеся у своє перше спільне плавання.

Посилання для безкоштовної реєстрації: mira8808.incruises. com/signup