У Харкові безліч готелів, але саме «Міракс» відрізняється особливою атмосферою, шикарним дизайном і неймовірним настроєм зйомки. Чому варто зробити лав-сторі або весільний фотоальбом саме тут? 10 ексклюзивних номерів пропонують кожен свою атмосферу. У кожному з них особливий дизайн, що не переплутаєш з іншими

Весільна фотосесія в Харкові пройде тут по-особливому, на фотографіях буде відображатися розкішний декор. Наречений і наречена в такому обрамленні виглядають по-царськи. Концепція оформлення чудово підходить для фотосесії в номері.

Кожен з них має свою назву, як людина – ім’я. Всі меблі представлені тільки в одиничних екземплярах, тому професійна фотосесія в готелі залишить відчуття розкоші, зачарування, неповторної романтики закоханих. Текстиль з авторськими принтами доповнить барвисту картину краси весільної історії.

У нас можна провести не тільки весільну фотосесію, а також і професійну фотозйомку на будь-яку тематику. Ви залишитеся задоволені антуражем і розкішшю обстановки.

Потрібна фотосесія в Харкові? Поспішайте в Mirax. Узгодьте дату і час зйомки і творіть власну історію життя й любові. Телефонуйте: на всі питання відповість ввічливий адміністратор.