Люба наречена!

Відтепер у тебе є ми – твій улюблений салон із сукнями ARIAMO.

Ми віримо, що сукні, які ти будеш приміряти у нашому весільному салоні, подарують тобі море позитивних емоцій, а спогади про подію, на якій ти будеш принцесою, назавжди залишаться у твоєму серці.

Маючи досвід більш ніж 15 років у весільній індустрії, ми вирішили організувати унікальний, неповторний простір для наречених, аналогів якому в Україні не існує. У нашому салоні кожен сантиметр наповнений любов’ю, натхненням, чудовим сервісом та комфортом, адже примірка і купівля “головної” сукні мають бути важливою подією у житті кожної дівчинки, яка запам’ятається надовго. Обирати весільну сукню – дуже особиста справа. Ми допоможемо зорієнтуватися в силуетах, відтінках, запропонуємо різноманітні варіанти, але наречена завжди визначається сама. Також у нашому салоні наречені знайдуть туфлі, різноманіття аксесуарів, легкі будуарні сукні й особливий настрій свята, який ми даруємо кожного дня.

У нас є все, що і у звичайному весільному салоні. Тільки набагато краще. А ще – безліч додаткових крутих дрібниць, які люблять наші наречені! Сукні, шампанське, фотозони й мільйон ідеальних селфі уже чекають на всіх наречених Києва.

Наше головне завдання – аби всі гості Ariamo отримували задоволення від кожної секунди підготовки до особливого дня.

Чекаємо усіх наречених Києва і України в гості!