У світі трендів і акселерації, де все відбувається дуже швидко, так важливо берегти традиції, які нагадують нам про те, хто ми. Так само і наречені, під впливом заходу і останніх подій, одноголосно ухвалювали рішення покупки весільного плаття онлайн. І хоча для когось це може і спростило процес, жоден тренд і “Fast fashion” не замінять хвилюючою миті при виборі “тієї самої” сукні у весільному салоні. Коли мама, сестри і подружки завмирають на секунду з келихами шампанського, дивлючись на нареченуї, яка тільки що знайшла сукню своєї мрії, після кількагодинного кружляння перед дзеркалом, визначаючись з кольором, фасоном і аксесуарами, – все це – приємний клопіт, на який варта кожна дівчина, і в якому вона визначає себе і свої смаки.

Приталене або пишне, – строгі лінії або мереживо з аплікаціями, – вона починає розуміти себе краще, чути уважніше. Трапляється, що вона закохується в сукню, на яку, здавалося, і не зверне увагу … І буває це досить часто! Але істина народжується в порівнянні.
Бренд з 30-ти річною репутацією, унікальним баченням і вишуканими виробами, ось уже котрий рік є одним з найбільш затребуваних у світі. А серце бренду завжди залишиться в рідному місті дизайнера – у Львові. Це дійсно особливе, воістину історичне місце для компанії, яка уособлює її визнання і повагу до місця, де все починалося.
В салонах бренда у Львові та Києві представлені весільні та вечірні сукні останніх колекцій, де за попереднім записом кожна наречена може приміряти все, що їй подобається. Особливо важливо, що є послуга пошиття за індивідуальними мірками нареченої, яка гарантує зручність і ідеальну посадку сукні по фігурі. Також салон пропонує вибір фат, сумочок і інших весільних та вечірніх аксесуарів для завершення образу.
Що вже говорити, передбачено абсолютно все. І навіть якщо наречена прилетіла на примірку з іншого міста або навіть континенту, компанія надає послуги доставки по всьому світу протягом короткого часу.
Остання колекція OKSANA MUKHA “Muse of the Paradise” була натхненна легкістю Середземноморської естетики і є одою жіночності і вишуканості. Переконайтеся самі і звертайтеся в салон з приводу попередньої примірки.

Київ:

https://www.instagram.com/oksana_mukha_kyiv

https://www.facebook.com/OksanaMukhaKyiv/

Львів:

https://www.instagram.com/oksana_mukha_lviv/

https://www.facebook.com/OksanaMukhaLviv/