Бенкетний будинок “Ренесанс” – це ідеальне місце для ідеального весілля. Розкішний, просторий, з такою собі ноткою елегантності та вишуканості, властивої епосі Ренесансу … Не схожий на жоден інший бенкетний комплекс. Це найбільший сучасний бенкетний комплекс України, створений для проведення весільних, бенкетних, урочистих та інших заходів: 6 індивідуальних залів з можливістю оперативної трансформації приміщень, місткістю від 20 до 1000 чоловік.

Бенкетний комплекс оснащений професійним мультимедійним обладнанням, що дозволяє проводити світлові вистави, шоу-програми, концерти та багато іншого.

Повний спектр послуг, увага до Вас і Ваших побажань, організація, контроль виконання і турбота про кожного гостя за підсумком – це гарантовано. Меню обговорюється індивідуально з кожним клієнтом! Крім авторських і традиційних страв, пропонуються й інші кухні.

Бенкетний Дім “Ренесанс” – це гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Варто лише раз відвідати Бенкетний будинок Ренесанс, як стає зрозуміло, що це саме те місце, в якому Ви захочете провести своє весілля і розділити хвилини радості і щастя зі своїми близькими та рідними людьми!

Наші сторінки в соц. мережах:

  • Facebook: www.facebook.com/RenaissanceOdessa/?fref=mentions
  • Instagram: www.instagram.com/renaissance_od/