Красиве та елегантне плаття для нареченої – головне, про що вона мріє, уявляючи себе поряд з коханим. Творчі майстрині салону OKSANA MUKHA здійснюють цю мрію талановито та з цікавою родзинкою. Тому ці сукні не можна переплутати з будь-якими іншими. Вони чарівні, надають образу нареченої повітряності, легкості, тендітності.

Бездоганна якість та вишуканий дизайн – те, що отримує кожна дівчина, замовляючи тут вечірню чи святкову весільну сукню. Бренд відомий у всьому світі. Тож кожна наречена, одягаючи свої весільні шати, може пишатися тим, що її одяг дійсно брендовий і не поступається жодній марці світових дизайнерів.

Щодня йде процес вдосконалення кожного стібка, деталі та лекал. Сукні стають усе красивішими, створюються нові колекції, одна краща за іншу. До них майстрині салону пропонують гармонічні аксесуари: діадеми, рукавички, фата, черевички, босоніжки, сумочки, клатчі та інше, що робить образ вивершеним та неповторним.

Для суконь, пелерин та накидок використовуються найкращі тканини: органза, шовк, фатин, атлас, тафта. Ці тканини для наших наречених створюють світові виробники – перевірені компанії-лідери галузі. Для декору використовують італійське скло, японський стеклярус, бісер, кристали Swarovski.

Пріоритетом салону OKSANA MUKHA є щастя жінки. І це видно відразу, як тільки наречена одягає свою найгарнішу у житті сукню.

www.instagram.com/oksana_mukha_official