Ресторан “Орхан” – це сучасних східний ресторан. Ресторан, що поєднує в собі вікові традиції східної кухні і ритм життя сучасного мегаполіса. Традиційна східна кухня і дух гостинності – ось стиль ресторану “Орхан”. Ресторан “Орхан” це мистецтво і фантазія, які дозволяють зробити з простих і звичайних компонентів яскраві і багаті для зорового і смакового сприйняття кулінарного витвору. Страви готуються тільки з добірних свіжих продуктів з використанням національних спецій, морепродуктів і м’ясопродуктів, кращих сортів фруктів. В меню ресторану входять: салати, перші страви, кебаби, гутаби, приготовані за місцевими рецептами печеня з риби, птиці, м’яса та інші національні страви.

Зали ресторану відмінно підходять для проведення весіль. Великий зал готовий приймати свята на 100-120 осіб. Тут пропонується спеціальне бенкетне меню. Святково накриті столи викликають захват і щире відчуття свята.

Ресторан по праву може пишатися своєю кухнею (європейська і східна). Шеф-кухар і директор мають 20-ти річний досвід проведення весільних заходів, тому організовують Ваше свято на дуже високому рівні