Ви завжди мріяли про подорож у часі, але навіть не сподівалися, що колись це дійсно трапиться? Приходьте в ресторан “Фігаро” і перенесіться до середньовічної Іспанії. Вишукані європейські страви, жива музика і вражаюча іспанська атмосфера, дадуть вам змогу отримати незнані раніше емоції.

Це ресторан для справжніх поціновувачів Іспанії, всіх тих, кому набридли стандартні заклади зі звичайним меню. Ресторан “Фігаро” – самий іспанський з усіх столичних закладів, це місце для приємних зустрічей з друзями і задушевних бесід. Головні постулати – швидко, смачно і душевно, де ще в Києві вам вдасться знайти подібне?
У розпорядженні гостей представлені цілих 5 бенкетних залів, стилізованих під традиційні іспанські таверни. У кожному з них ви зможете відзначити весілля, день народження, ювілей і будь-яку іншу важливу подію. А, головне, не потрібно платити за оренду залу, і, що не менш важливе, рестораном не стягується корковий збір за принесений з собою алкоголь. Постійні клієнти ресторану мають можливість скористатися знижкою до 20%.

Для нас має значення ваш настрій і зовсім не важливо, скільки у вас гостей і який бюджет свята. Ресторан “Фігаро” служить прекрасним місцем гідно і недорого провести свято, тому довіривши нам підготовку бенкету, будьте впевнені, багаторічний досвід роботи і наша гостинність краще відчути, ніж пояснити.

Ми не єдині – ми надійні!