Forrest Club – це заміський заклад, розташоване практично в межах міста. На тлі більшості заміських ресторанів, що нагадують просто величезні хати, Forrest Club відрізняється сучасним стильним інтер’єром. Заклад здатний вмістити до двох з половиною сотень гостей, тут вистачить місця всім, однак у вихідні дні варто завчасно подбати про резерв столика. А де саме розміститися – в основному залі, на терасі або в одній із затишних альтанок – вирішувати, звичайно, вам. І, звичайно, це місце немов створено для проведення банкетів – Forrest Club здатний вмістити скільки завгодно велику компанію. Місця тут вистачить усім, а спеціальне банкетне меню задовольнить самі різні гастрономічні пристрасті гостей.

Фірмовий знак Forrest Club – великі порції, і особливо це стосується спеціальних сетів, розрахованих на великі компанії. Один з сетів призначений в якості акомпанементу до вина, інший задуманий під горілку, третій – під пиво. Кожен з них містить по вісім всіляких закусок, і вихід кожного сету перевищує півкілограма. Ще одна унікальна пропозиція для компаній гостей – кілограм раків, відварених у пиві з ароматними травами: живі раки живуть у величезному акваріумі, розташованому біля входу в заклад. В іншому акваріумі живе срібляста річкова форель.

Голова філософії Forrest Club – безтурботний відпочинок на природі. Тут комфортно і закоханим, і шумним компаніям друзів. У цьому модному заміському ресторані ви знайдете великий вибір задоволень і розваг: пивні вечірки, тематичні дегустації, кулінарні класи, виступи музикантів… Forrest Club – це особливий світ, який не хочеться покидати: тут є все, щоб з користю і з задоволенням провести весь день в компанії друзів.