Ви шукаєте особливе місце для святкування весілля? Місце, з відмінним видом на місто, де можна насолодитися свіжим повітрям і хорошим вином? Тоді вам обов”язково варто заглянути на Терасу Олімпік. Саме тут збудуться ваші найсміливіші мрії.

На Терасі відкривається панорамний вид на центр столиці. Вдень, ви можете насолоджуватися красою архітектури, а вночі, мільйонами вогнів. Таке місце легко задекорувати під будь-яку стилістику. Квіткові арки, ліхтарики, свічки, будуть виглядати неймовірно. Тільки уявіть, які весільні фотографії у вас вийдуть. Ваше свято запам’ятається не тільки смачною їжею, але також, незвичайною красою навколо.До слова про їжу, ресторан Тераса Олімпік пригощає своїх гостей сучасної європейською кухнею, яка припаде до смаку кожному. Середній чек на людину 950 грн. Однак, ми з радістю йдемо на поступки і дозволяємо замовнику привозити з собою алкоголь, фрукти, солодощі. Вам ніхто не завадить в цей особливий день, оскільки ми закриваємо ресторан “під ключ”. Все тільки для вас. Поспішайте і бронюйте Терасу Олімпік.

Плануючи приїхати на перегляд, обов”язково зв”яжіться з менеджером, так як Тераса може бути закрита або заброньована під захід.