Готельно-ресторанний комплекс ‘Дубки’ – це унікальне місце, яке зуміло увібрати комфорт, невимушену атмосферу, вишукану кухню, першокласний сервіс і традиції української гостинності. Тільки тут, на відпочинку, ви немов побуваєте в Закарпатті. Всі споруди заміського комплексу виконані в традиційному закарпатському стилі і виключно з натуральних матеріалів – дерева і каменю. У розпорядженні гостей: зручні комфортабельні номери, ресторани, колиба, окремі банкетні будиночки, де можна усамітнитися невеликою компанією, мисливський будиночок, справжня російська лазня з басейном та кімнатою відпочинку, літні альтанки. Ексклюзивна пропозиція для відвідувачів заміського комплексу ‘Дубки’ – купання в чані з цілющими травами. Ця традиційна на Закарпатті та корисна для здоров’я процедура нині доступна жителям Житомира й гостям міста!

Якщо ви плануєте урочистості, заміський комплекс ‘Дубки’ надасть до ваших послуг три просторих банкетних зали з оригінальним інтер’єром, де комфортно розмістяться 100, 150 і 200 осіб. Весілля, ювілей, корпоратив, велике сімейне свято, випускний, романтичне побачення в заміському комплексі ‘Дубки’ стануть найяскравішими і запам’ятаються. Найкращі кухарі порадують вас кулінарними шедеврами, приготованими у справжній російській печі. Вони припадуть до смаку навіть найвибагливішим гурманам.

Ексклюзивність та неповторність заміського комплексу ‘Дубки’ неможливо описати – це потрібно побачити на власні очі! Приїжджайте! Кваліфікований обслуговуючий персонал подбає про те, щоб заміський відпочинок під Житомиром доставив вам максимум задоволення, і ви повернулися сюди знову.