Ви шукаєте якісну музику і неймовірне виконання улюблених хітів? А може вашому святу не вистачає драйву? Цю та інші проблеми легко вирішить група CHICA-BAND.

Учасник ТВ-шоу “Х-фактора 7”, харизматичний і талановитий колектив, він полюбився багатотисячноій телеаудиторії українців завдяки авторській манері виконання і несподіваним каверам відомих хітів. Довіряючи групі CHICA-BAND музичне оформлення вашого свята, ви отримуєте 100% віддачу від кожного учасника колективу. Найвдаліші сучасні композиції зазвучать по-новому і допоможуть створити ту саму казкову атмосферу, про яку ви завжди мріяли. Плачте під ліричні балади та відривайтеся під запальні ритми разом з CHICA-BAND.

В репертуарі колективу понад 100 відомих пісень. 5-річний досвід виступів на різних заходах, як в Україні, так і за кордоном, гарантує безсумнівний успіх. Чернівці, Львів, Мукачево, Рівне, Вінниця, Полтава, Київ, Харків, Дніпро вже випробували майстерність CHICA-BAND, а як щодо тебе? Хочеш отримати драйв, вогонь, ніжність, душевність, мурашки по шкірі і, найголовніше, чудовий настрій, так дзвони вже зараз. Заходів багато, а CHICA-BAND всього один.

  • www.instagram.com/chica_band
  • www.facebook.com/1chicaband