• www.instagram.com/holub_event/
  • www.facebook.com/holubevent/

Створюємо дорогоцінні події

Створення весілля – це набагато більше, ніж просто багато кропіткої роботи, що вимагає пильної уваги, зусиль, терпіння. Створення весілля – це народження нової дивовижної історії двох люблячих сердець. І знаючи, наскільки цей незвичайний день важливий для вас, ми з усією відповідальністю підходимо до кожного моменту підготовки. Тому для втілення вашої заповітної мрії, буде залучена тільки найкраща команда професіоналів, яка не тільки реалізує цю чудову подію, але і проживе її разом з вами.

Ми щиро віримо, що чарівне весільне свято повинно заволодіти всіма почуттями (смаком, зором, нюхом, слухом) і тоді ви зможете повністю зануритися в атмосферу.

Ключові моменти

Знайомство

Перша зустріч – напевно, найважливіша, адже саме в перший момент відбувається магія, і ви розумієте чи ваша це людина і організатор. Якщо все збіглося – дивовижна казка починається.

Підготовка

Пора народження вашої щасливої ​​розповіді. Оскільки щастя – це не крапка, а шлях, дуже важливо, щоб він був наповнений лише позитивними і радісними емоціями.

Той самий день …

Всі дівчата з дитинства мріяли про цей день. Щоб все було, як в голлівудських фільмах. Правда? Довірте нам свої потаємні мрії – і реальність перевершить ваші очікування.

Послуги

Організація під ключ

Комплексна організація – це маленьке життя, адже на наших очах зароджується нова сім’я, а ми стаємо частиною цієї незвичайної події.

Придумувати ідеї, розробляти концепцію, цілком занурюватися в створення і втілення дива – це задоволення для нас. Ми завжди прагнемо брати участь у всьому – починаючи від вибору кольору тканини для костюма нареченого і закінчуючи шрифтом на банкетних картках.

При такому підході гарантуємо якісний результат, ми відповідаємо за те, що пропонуємо.

Весільний консультант

Якщо ви займаєтеся підготовкою самостійно, але відчуваєте, що інформації занадто багато і вам складно розібратися. Ви сумніваєтеся в прийнятті того чи іншого рішення – ми з радістю допоможемо порадою, підкажемо і направимо на вірний шлях. А наша команда координаторів проконтролює весь процес в день весілля.

Координація весілля

Якщо ж ви не здалися в момент вибору ресторану, і не втомилися від підготовки після купівлі нарядів. Самі, слухаючись інтуїції, вибрали ведучого, фотографа та відеооператора …. Затвердили всі ескізи флористів … Але в сам день ‘Х’, ви хочете насолоджуватися своїм святом і один одним – ми готові все зробити за вас. Всіх зберемо, організуємо і проконтролюємо, щоб цей день був ідеальним.

Основний принцип роботи – це не просто організувати весілля, а прожити цю історію разом з парою, вкладаючи не тільки сили, а й душу в їх свято.

І саме тому відносини з молодятами дуже швидко стають довірливими, а після весілля спілкування переростає в дружбу!

Ми ніколи не плануємо кілька подій за одним шаблоном

Довірте нам створення свого дивовижного і унікального свята, і ми станемо не тільки вашими професійними помічниками, а й надійними друзями.