Парк заміського відпочинку RIVERWOOD створений для неповторних свят. Розкішний та затишний одночасно, наш комплекс з радістю приймає сімейні та світські події – весілля, Дні народження, вишукані презентації та світські вечірки або конференції.

Перлиною комплексу є рукотворне озеро, посеред якого розмістився фонтан та міст – справжній арт-об’єкт, який притягує погляди відвідувачів і по-особливому розкривається з настанням вечора, після того, як на ньому запалюються ліхтарі, створюючи справжнє світлове шоу.

На території комплексу вже працює літня тераса зі сценою, на якій ми з легкістю розмістимо 200 гостей у форматі бенкету, тераса на понтоні для 50 гостей і чотири ресторанних зали: витончений “Пастельний” – ідеальне місце для камерного весілля до 80 осіб, більш темний “Стейковий” з великою контактною барною стійкою та каміном, де можна влаштувати сімейне свято до 60 осіб у форматі бенкету, затишний “Сімейний” з дитячою кімнатою та банкетний зал з галереєю.

“Візитівкою” ресторану RIVERWOOD є м’ясні страви, для приготування яких використовують мармурове м’ясо з власної органічної ферми. Ідеальним доповненням до стейків буде крафтове пиво з пивоварні, розташованій на території комплексу.

У вересні ми плануємо відчинити двері готелю на 36 номерів, SPA-комплекс, дитячу кімнату та конференц-хол, який зможе приймати до 400 гостей.