Готельно-ресторанний комплекс SunRay – сучасний 5-зірковий готель, розташований у мальовничому місці на березі Самарської затоки в 20 хв. від центру Дніпропетровська. Розвинена інфраструктура і висока якість запропонованого сервісу дозволить вам отримати максимум приємних вражень, назавжди перетворивши SunRay в улюблене місце для відпочинку.

Продовжуючи піклуватися про своїх клієнтів, у новому сезоні SunRay розробив спеціальні пакети послуг, що гарантують масу приємних подарунків і сюрпризів для відвідувачів і гостей. Ідеальні вихідні, ділова поїздка або розслаблюючий відпочинок далеко від міської метушні – наші пропозиції Вас приємно здивують та викличуть бажання знову повернутися в SunRay – місце, де легко поєднуються бізнес і релаксація.
Всі спеціальні пропозиції потребують додаткового підтвердження. Для отримання інформації про всі діючих спеціальних пропозиціях та бронювання номерів, будь ласка, зв’яжіться з відділом бронювання.

Будь-яке свято – банкет, фуршет, корпоративне або дитяче свято, офіційний захід, ділові зустрічі, переговори, проведені в стінах ресторану SunRay, стануть незабутніми. Тут вам допоможуть організувати стильний захід, будь то корпоративний кава-брейк, fashion-показ, святковий банкет, тематичний вечір. Професійна команда фахівців завжди рада допомогти вам в організації та проведенні заходу будь-якої складності і втілить в життя будь-яку саму оригінальну ідею про красиве свято.

Виїзний банкет від SunRay – це різноманіття смачних страв високої авторської кухні, бездоганний сервіс і меню, розроблене спеціально для вашого події. Організація виїзних банкетів дозволяє втілити в життя ваші уявлення про святі мрії, а співробітники ресторану SunRay постараються зробити все, щоб організоване свято стало унікальним і запам’яталося вам та вашим гостям.