Ресторан Paloma REST – справжнє продовження наших традицій і сімейних цінностей, які втілювались у стіни будинку Paloma house протягом останніх десяти років.

Атмосфера елегантності й бездоганного смаку присутня в нашому ресторані в кожній деталі інтер”єру, страві, підході до високоякісного обслуговування клієнтів, чиї бажання ми прагнемо виконувати найбільш оптимальним способом.

Затишний ресторан Paloma REST було задумано не тільки як складову частину нашого міні-готелю для його гостей, а і як ідеальне місце для зустрічей та бізнес-ланчів у спокійній обстановці, найбільш наближеній до домашньої.

Усе, що оточує наших гостей, сприяє найбільш комфортному проведенню ділових переговорів, корпоративних заходів, сімейних зустрічей та важливих урочистих подій.

У ресторані Paloma REST ви можете організувати ексклюзивний вечір і грандіозний захід, наприклад, весілля, весільний бенкет, дівич-вечір чи парубочий вечір. Кожна подія, яку ви відсвяткуєте в нас, стане для вас незабутньою!

Наш ресторан гарантує вам комплексний підхід до вашого свята, і надає максимальну кількість необхідних послуг в одному місці, що значно полегшую процес організації урочистого заходу.

Незважаючи на розташування в центрі міста, ресторан Paloma REST – камерне місце, де можна відпочити від міської метушні і швидкого ритму життя. Для зручності клієнтів ми надаємо послугу доставки наших страв по місту, щоби ви могли насолодитися їхнім чудовим смаком, де б ви не знаходились.

У нашому головному залі вас очікує приємний сюрприз – потрійний проекційний екран. Його можна використовувати для трансляції вашого ексклюзивного відео під час бенкету, а також для затишного кіновечору або відпочинку в приємній компанії без необхідності відриватися від перегляду футбольного матчу.

Сюрпризи від ресторану Paloma REST на цьому не закінчуються: наші гості ніколи не будуть сумувати, оскільки ми пропонуємо їм розважитися в караоке, відвідати тематичні вечірки й ретроспективні вечори. А для любителів запальних танців ми перебудовуємо наш головний зал в зручний танцпол, де ви й гості вашого свята зможете танцювати до ранку.

В ресторані Paloma REST до ваших послуг два бенкетних зали, які ідеально підійдуть для вашого корпоративного вечора, бізнес-зустрічі, урочистого прийому та бенкету в колі друзів.

Наш головний зал легко трансформується в бенкетний для Вашого ідеального весілля. Зал розрахований на комфортний відпочинок 50 гостей.

Відчувши нашу гостинність, неповторний смак авторських страв і душевну атмосферу романтичної класики, ви будете зачаровані, й точно захочете затриматися в ресторані Paloma REST ще на декілька годин.

У ресторані Paloma REST вам завжди раді!

Соціальні мережі: