DNIPROVSKA RIVIERA – комплекс на березі Дніпра з рестораном, видовою терасою та пляжем.
Тут є все, щоб ідеально провести час: пляж, басейн, кілька банкетних залів, дитяча зона та банний комплекс Т2 «Терми на Дніпрі». Яким би ви не уявляли собі ідеальний відпочинок, в Дніпровській Рів’єрі він точно буде саме таким – продуманим до дрібниць: від кожної позиції в меню до екстер’єру та інтер’єру.

На першому поверсі комплексу знаходиться зал, розрахований на 50 осіб │ банкет; 80 осіб │ фуршет, сцена та 2 окремих входа. Також є гарна тераса, звідки ви зможете насолодитися розкішними краєвидами. Формати заходів будь-які – від ділових обідів до романтичних вечерь, весіль, ювілеїв, корпоративів.

На другому поверсі знаходиться зал для бенкетів, оформлений у середземноморському стилі. У ньому затишно та тепло у будь-яку погоду, є камін та тераса, з якої відкривається розкішна панорама на Дніпро. Локація дозволяє втілити у життя будь-які фантазії по оформленню та арт-програмі вашого заходу.

Зал розрахований на 200 осіб │ банкет; до 300 осіб │ фуршет.

Також одна з найчарівніших локацій Дніпровської Рів’єри – понтон на воді! Звідси відкривається чудовий краєвид, прекрасний у будь-який час. Площа 110м2, яка дозволяє розмістити 25-50 осіб │ банкет; до 80 осіб │ фуршет.
Для юних гостей на території комплексу є дитячі майданчики і велика кількість розваг – дітям точно не доведеться нудьгувати.

https://instagram.com/dniprovska_riviera?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Знайти нас:
https://maps.app.goo.gl/k3hs4gdocv5ZVkj4A?g_st=ic